O nás

celo_slider3

Tělovýchovná jednota Slavoj Velké Pavlovice provozuje turistickou ubytovnu již více než 20 let. Za tuto dobu prošla ubytovna několika úpravami, ta poslední a největší rekonstrukce objektu probíhala v letech 2005 a 2006.

Ubytovna je ideálním místem pro vyznavače turistiky a cykloturistiky, soustředění sportovců, jednodenní nebo víkendové výlety za vínem a folklorem, stejně jako školní výlety i rodinnou dovolenou.

S využitím společenského sálu je to skvělé místo pro vícedenní kurzy, školení a semináře. Turistická ubytovna je umístěna v centru vinařského města Velké Pavlovice. Je součástí velkého sportovního areálu TJ Slavoj na adrese Hodonínská 90/2. Kromě ubytovny v areálu také najdete Restauraci SPORT, společenský sál a několik sportovišť.

Uvnitř areálu je k dispozici parkoviště pro cca 20 osobních automobilů, další parkovací místa jsou před budovou ubytovny, kde mohou parkovat i autobusy.

Areál má velmi dobrou dostupnost veřejné dopravy – autobusové nádraží cca 300 metrů, vlaková zastávka cca 600 metrů a vlakové nádraží cca 900 metrů.

1 184 Comment


    Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 1146881 bytes) in /data/ubytov19/html/wp-includes/comment-template.php on line 2045