Kde nás najdete


Hledáte ubytovny Jižní Morava? Vyhovuje Vám ubytování Pálava nebo přímo ubytování Velké Pavlovice? Neváhejte a rezervujte si u nás svůj pokoj, který pro Vás rádi připravíme. Ať už cestujete na služební cestu nebo dovolenou, naši Ubytovnu TJ Slavoj Velké Pavlovice můžete využít celoročně a odcházet budete jistě spokojení. Těším se na Vaši návštěvu.

Ze směru od Brna
Z dálnice D2 sjedete na exitu 25 u města Hustopeče u Brna a pokračujete do Velkých Pavlovic (10 km).
Po příjezdu do Velkých Pavlovic jedete pořád po hlavní silnici, na křižovatce ve tvaru T se dáte doprava a po 100 m doleva. Jakmile odbočíte vlevo, uvidíte po pravé ruce velkou červenobílou budovu – turistickou ubytovnu TJ Slavoj.

Ze směru od Břeclavi
Po příjezdu do Velkých Pavlovice jedete asi 1 km stále rovně, potom odbočíte vpravo a hned uvidíte po pravé ruce velkou červenobílou budovu – turistickou ubytovnu TJ Slavoj.

Kontaktní osoba                                                                        Adresa
František Čermák - vedoucí ubytovny                                          TJ Slavoj Velké Pavlovice
Tel.: 604 604 991                                                                            Hodonínská 90/2
E-mail: slavoj.vp@seznam.cz                                                         691 06 Velké Pavlovice

 

O nás

Tělovýchovná jednota Slavoj Velké Pavlovice provozuje turistickou ubytovnu již více než 30 let. Za tuto dobu prošla ubytovna několika úpravami, ta poslední a největší rekonstrukce objektu probíhala v letech 2005 a 2006. Ubytovna je ideálním místem pro vyznavače turistiky a cykloturistiky, soustředění sportovců, jednodenní nebo víkendové výlety za vínem a folklorem, stejně jako školní výlety i rodinnou dovolenou. S využitím společenského sálu je to skvělé místo pro vícedenní kurzy, školení a semináře. Turistická ubytovna je umístěna v centru vinařského města Velké Pavlovice. Je součástí velkého sportovního areálu TJ Slavoj na adrese Hodonínská 90/2. Kromě ubytovny v areálu také najdete Restauraci SPORT, společenský sál a několik sportovišť. Uvnitř areálu je k dispozici parkoviště pro cca 30 osobních automobilů, další parkovací místa jsou před budovou ubytovny, kde mohou parkovat i autobusy. Areál má velmi dobrou dostupnost veřejné dopravy - autobusové nádraží cca 300 metrů, vlaková zastávka cca 600 metrů a vlakové nádraží cca 900 metrů.

Ubytování

Turistická ubytovna TJ Slavoj Velké Pavlovice nabízí nejlevnější ubytování ve Velkých Pavlovicích!!!  Využít můžete celoroční provoz ubytovny, která nabízí celkem 19 pokojů se samostatným sociálním zařízením vždy pro dva sousední pokoje. Celková kapacita ubytovny je 61 míst. Skladba pokojů:   8 x 2 lůžko                            10 x 4 lůžko                             1 x 5 lůžko Některé pokoje jsou vybaveny chladničkou, navíc v chodbě ubytovny jsou k dispozici tři chladničky společné. Hned vedle nich můžete využít automat na teplé nápoje (káva, čokoláda, čaj…). Pro ubytované máme k dispozici dostatečně velké uzamykatelné místnosti na jízdní kola. Přímo v chodbě ubytovny jsou k dispozici turistům tři velké osvětlené mapy (Jihomoravský kraj, okres Břeclav a vinařské oblasti). V případě zájmu je možno předem dohodnout využití společenského sálu s kapacitou cca 50 míst. Celá ubytovna a společenský sál jsou pokryty bezdrátovým připojením k internetu systémem WiFi !!! Po předchozí domluvě lze vzít sebou na ubytovnu i menšího domácího mazlíčka (pes, kočka …). Cena ubytování za osobu a noc - rok 2024
Počet osob na pokoji → 1 - 2 osoby 3 - 4 osoby
Počet nocí ↓ Sezóna Mimo sezónu Sezóna Mimo sezónu
1 noc 360,- Kč 330,- Kč 340,- Kč 320,- Kč
2 - 3 noci 340,- Kč 310,- Kč 320,- Kč 295,- Kč
4 noci a více 305,- Kč 295,- Kč 295,- Kč 280,- Kč

Důležité informace k ceníku!!!

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 12 %. V tomto ceníku není zahrnut ubytovací poplatek, který je odváděn Městu Velké Pavlovice                       a od 1.1. 2024  je ve výši   25,- Kč/osoba/noc. Sezóna:  1. květen - 30. září březen, duben, říjen a listopad - nocleh PÁTEK - NEDĚLE + STÁTNÍ SVÁTKY Mimo sezónu: ostatní období Akce:                                                                                                                                                                                              V době konání folklórních, turistických a vinařských akcí ve městě (například Velkopavlovické vinobraní a krojové hody, Otevřené vinné sklepy, Víno v oranžovém, Putování za burčákem do Modrých hor, Na kole krajem André, Vinohraní ...) vždy přednostně ubytujeme zájemce       o 2 noci a více, a platí vždy ceny ve sloupci SEZÓNA 1-2 osoby na pokoji!!! Poskytované slevy: děti 4-11 let                    15 % z uvedených cen členové KČT                  40,- Kč/osoba/noc dlouhodobé pobyty      cena dohodou

Restaurace

Přímo v areálu TJ Slavoj najdete i Restauraci SPORT, která je vyhlášená svou kuchyní a cateringem. Restaurace Vám zajistí jakýkoliv způsob stravování – snídaně (jednotlivě nebo švédský stůl), obědy, večeře. Dále je možné si dohodnout např. pohoštění na různých akcích, oslavách, školeních, pro větší skupiny je možné připravit i stravovací balíček na cestu. Orientační ceny stravování: snídaně        cca   120,- Kč polopenze    cca  260,- Kč plná penze   cca  400,- Kč Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH  12 % ! Bližší informace o restauraci získáte zde:   Restaurace  SPORT – 519 428 872 Milan Koubek (vedoucí restaurace) – 602 567 621 E-mail :    milan.koubek@centrum.cz Web :     https://www.milankoubek.cz/

Společenský sál

Vedle turistické ubytovny se nachází společenský sál s kapacitou cca 50 osob. Ve spojení s ubytovnou a restaurací je tento sál ideálním místem pro konání nejrůznějších společenských akcí, oslav, školení, seminářů, kursů …  Sál je přístupný po schodišti od restaurace, v případě potřeby je možné použít i průchod přímo z chodby ubytovny. Sál mohou využívat jako společenskou místnost větší skupiny ubytovaných při vícedenních pobytech. Vybavení společenského sálu: 16 ks stolů + 50 ks židlí + 3 ks barových stoliček 2 ks větších chladniček + rychlovarná konvice WiFi připojení Na požádání je možné zajistit dataprojektor a plátno.

Posezení ve vinném sklípku

V případě zájmu Vám nabídneme 3 – 5 kontaktů na vinné sklípky, které nabízí degustaci a posezení ve vinném sklípku. Cena za posezení se pohybuje v rozmezí 600 – 1.200,- Kč/osoba. Ceny se liší dle množství a druhů nabízeného jídla a občerstvení, podle druhů vína (sudové, lahvové) a také dle počtu osob. V základní ceně posezení ve vinném sklípku je vždy:
  • posezení po dobu cca  6 hodin
  • degustace několika vzorků vín s krátkým výkladem o víně a vinařství
  • volná konzumace nabízených vín po dobu posezení
  • na požádání káva, čaj, minerálka
  • většinou audio zařízení (CD, DVD), zpravidla je možné použít i své vlastní nosiče nebo hudební nástroje.
K posezení ve vinném sklípku je také možné zajistit: harmonikáře, klávesistu (všechny hudební žánry), cimbálovku, případně dechovku (širší žánrové zaměření)  Nabídka služeb při posezení ve vinném sklípku je variabilní, záleží přímo na konkrétní dohodě s provozovatelem sklípku. Kontakty na provozovatele sklípků obdržíte u vedoucího ubytovny !

Sportoviště

V areálu TJ Slavoj se nachází několik sportovišť. V první řadě je to hlavní travnaté fotbalové hřiště s přilehlou hlavní tribunou, dále vedlejší travnaté hřiště vedle rybníka a tréninková travnatá plocha, kde je možné zahrát si nohejbal (za hlavním hřištěm vedle kurtů).

Pro potřeby fotbalistů slouží také vybavené šatny.
Ubytovaní hosté mohou využívat tréninkovou travnatou plochu ke sportování, také mohou využít velkou travnatou plochu za vedlejším hřištěm vedle rybníka.

Také tenisté mají své sídlo v areálu TJ Slavoj. Mají k dispozici celkem pět antukových tenisových kurtů, z nichž na tom prvním (tzv. „centrkurt“) je i malá tribunka a v zimním období (říjen – duben) je zde postavena nafukovací hala, kde probíhá provoz i v tomto zimním období. Také tenisté mají své zázemí v tenisových šatnách vedle restaurace.

Ubytovaní hosté mohou využívat tenisové kurty po předchozím objednání v rezervačním systému ISPORT – odkaz: ISPORT

Rezervaci nafukovací haly v zimním období je možné dohodnout na tel. čísle  775 556 669.

Více informací o tenisových kurtech a tenisovém oddílu získáte zde: http://tenisvelkepavlovice.webnode.cz/.