Restaurace

Přímo v areálu TJ Slavoj najdete i Restauraci SPORT, která je vyhlášená svou kuchyní a cateringem. Restaurace Vám zajistí jakýkoliv způsob stravování – snídaně (jednotlivě nebo švédský stůl), obědy, večeře. Dále je možné si dohodnout např. pohoštění na různých akcích, oslavách, školeních, pro větší skupiny je možné připravit i stravovací balíček na cestu. Orientační ceny stravování: snídaně        cca   120,- Kč polopenze    cca  260,- Kč plná penze   cca  400,- Kč Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH  12 % ! Bližší informace o restauraci získáte zde:   Restaurace  SPORT – 519 428 872 Milan Koubek (vedoucí restaurace) – 602 567 621 E-mail :    milan.koubek@centrum.cz Web :     https://www.milankoubek.cz/

Společenský sál

Vedle turistické ubytovny se nachází společenský sál s kapacitou cca 50 osob. Ve spojení s ubytovnou a restaurací je tento sál ideálním místem pro konání nejrůznějších společenských akcí, oslav, školení, seminářů, kursů …  Sál je přístupný po schodišti od restaurace, v případě potřeby je možné použít i průchod přímo z chodby ubytovny. Sál mohou využívat jako společenskou místnost větší skupiny ubytovaných při vícedenních pobytech. Vybavení společenského sálu: 16 ks stolů + 50 ks židlí + 3 ks barových stoliček 2 ks větších chladniček + rychlovarná konvice WiFi připojení Na požádání je možné zajistit dataprojektor a plátno.

Posezení ve vinném sklípku

V případě zájmu Vám nabídneme 3 – 5 kontaktů na vinné sklípky, které nabízí degustaci a posezení ve vinném sklípku. Cena za posezení se pohybuje v rozmezí 600 – 1.200,- Kč/osoba. Ceny se liší dle množství a druhů nabízeného jídla a občerstvení, podle druhů vína (sudové, lahvové) a také dle počtu osob. V základní ceně posezení ve vinném sklípku je vždy:
  • posezení po dobu cca  6 hodin
  • degustace několika vzorků vín s krátkým výkladem o víně a vinařství
  • volná konzumace nabízených vín po dobu posezení
  • na požádání káva, čaj, minerálka
  • většinou audio zařízení (CD, DVD), zpravidla je možné použít i své vlastní nosiče nebo hudební nástroje.
K posezení ve vinném sklípku je také možné zajistit: harmonikáře, klávesistu (všechny hudební žánry), cimbálovku, případně dechovku (širší žánrové zaměření)  Nabídka služeb při posezení ve vinném sklípku je variabilní, záleží přímo na konkrétní dohodě s provozovatelem sklípku. Kontakty na provozovatele sklípků obdržíte u vedoucího ubytovny !

Sportoviště

V areálu TJ Slavoj se nachází několik sportovišť. V první řadě je to hlavní travnaté fotbalové hřiště s přilehlou hlavní tribunou, dále vedlejší travnaté hřiště vedle rybníka a tréninková travnatá plocha, kde je možné zahrát si nohejbal (za hlavním hřištěm vedle kurtů).

Pro potřeby fotbalistů slouží také vybavené šatny.
Ubytovaní hosté mohou využívat tréninkovou travnatou plochu ke sportování, také mohou využít velkou travnatou plochu za vedlejším hřištěm vedle rybníka.

Také tenisté mají své sídlo v areálu TJ Slavoj. Mají k dispozici celkem pět antukových tenisových kurtů, z nichž na tom prvním (tzv. „centrkurt“) je i malá tribunka a v zimním období (říjen – duben) je zde postavena nafukovací hala, kde probíhá provoz i v tomto zimním období. Také tenisté mají své zázemí v tenisových šatnách vedle restaurace.

Ubytovaní hosté mohou využívat tenisové kurty po předchozím objednání v rezervačním systému ISPORT – odkaz: ISPORT

Rezervaci nafukovací haly v zimním období je možné dohodnout na tel. čísle  775 556 669.

Více informací o tenisových kurtech a tenisovém oddílu získáte zde: http://tenisvelkepavlovice.webnode.cz/.